V torek, 26. marca 2024, je v kulturnem domu Lučine potekala proslava ob materinskem dnevu.

V kulturnem programu so nastopili vsi otroci iz vrtca in učenci naše šole, pridružile so se nam tudi pevke z instrumentalistom. Otroci iz vrtca so nas nasmejali z igrico Dobri snežak. Šolarji so nastopili s pevskimi in plesnimi točkami, ki so dodali pridih veselja in zabave. Z recitacijami in pesmimi o mamah in očetih so učenci izrazili spoštovanje in naklonjenost do svojih staršev ter nam privabili solze v oči. Učenci so program popestrili tudi s skeči, ki so prireditvi dodali še kanček humorja. Predstavili so se nam še instrumentalisti in orffov krožek. Skozi celotno prireditev nas je spremljala švedska ljudska pesem Ko si srečen.

Srečni, veseli ter polni prijetnih vtisov smo se ob zaključku družili še v zadnjem delu dvorane, kjer je krajevna skupnost pripravila pogostitev.

Besedilo: Barbara Radič in Tjaša Končan

Fotografije: Leon Kavčič