Čudovito sončno dopoldne, 20. junija,  je bilo v Gorenji vasi organizirano atletsko tekmovanje za pokal PŠ Poljanske doline. Na stadionu smo se zbrali učenci in učitelji treh podružničnih šol: Sovodenj, Javorje in Lučine. Učenci so med seboj tekmovali v skoku v višino in daljino, tekih na 60, 300 in 600 m, metu žvižgača ter orientaciji. Na koncu je sledila še igra z žogo (med dvema ognjema). Iz naše šole je  tekmovalo vseh 18 četrto- in petošolcev. Vsi učenci so se maksimalno potrudili in na koncu osvojili prehodni pokal, ki bo eno leto v naši lasti.  Tako kot vsa leta doslej, smo bili tudi letos zadovoljni z organizacijo srečanja. V veliko zadovoljstvo nam je, da so se učenci potrudili, da so športno navijali za vse tekmovalce, da so se med seboj družili in navezovali nove stike.

Zapisala: Martina Jelovčan

Fotografije: Brigita Šepec, Martina Jelovčan, Tjaša Končan